Klaipėdos lopšelio-darželio „Obelėlė“ mokytojos dalyvavo Klaipėdos ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio organizuotoje edukacinėje išvykoje į Telšius. Išvykos metu pedagogės lankėsi Telšių lopšelyje-darželyje „Nykštukas“, dalyvavo žemaitiškų patiekalų degustacijoje, susipažino su Žemaitijos kulinariniu paveldu bei tradicijomis. Taip pat vyko pažintinė ekskursija po Telšių senamiestį, kurios metu netrūko įdomių istorijų ir įspūdžių. Kelionę vainikavo apsilankymas Žemaičių kaimo muziejuje, kur mokytojos iš arčiau susipažino su senoviniu kaimo gyvenimu, tradiciniais pastatais bei autentiška buitimi. Išvyka suteikė daug gerų emocijų, naujų žinių ir įkvėpimo tolimesnei pedagoginei veiklai.
Metodinio būrelio išvyka į Telšius










