Klaipėdos lopšelis-darželis „Obelėlė“ dirba 5 dienų darbo savaitę, teikiamos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo paslaugos. 

Grupės komplektuojamos  pagal Higienos normose nustatytus reikalavimus:
  •  1-3 m. ankstyvojo amžiaus grupėse 8-15 vaikų;
  •  3-5 m. ikimokyklinėse ir priešmokyklinėje grupėse 12-18 vaikų.

Grupių darbo laikas:

  • lopšelio (2-3 m.) grupės dirba nuo 7.30 val. iki 18.00 val. (10,5 val. režimu)
  • darželio (3-6/7 m.) grupės dirba nuo 7.30 val. iki 18.00 val. (10,5 val. režimu)

 

 1 –   ,,BORUŽĖLIŲ" GRUPĖ
Vaikų amžius 2-3 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Elvyra Bešelia
Išsilavinimas – Klaipėdos A. Venclovos pedagoginė mokykla, ikimokyklinės įstaigos auklėtoja.
Mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.


Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Violeta Jocienė
Išsilavinimas – Klaipėdos A. Venclovos pedagoginė mokykla, ikimokyklinės įstaigos auklėtoja.
Mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

boruzeliu_grupe

 2  -  ,,RAINIUKŲ" GRUPĖ
Vaikų amžius 2-3 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Virginija Ivanauskienė
Išsilavinimas – Klaipėdos A. Venclovos pedagoginė mokykla, vaikų darželio auklėtoja.
Vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Dalia Jaruševičienė
Išsilavinimas – Klaipėdos A. Venclovos pedagoginė mokykla, vaikų darželio auklėtoja.
Mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

 5  -  ,,ŽIOGELIŲ" GRUPĖ (JUNGTINĖ)

Vaikų amžius 5-7 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Laima Vilkytė

Išsilavinimas – Klaipėdos A. Venclovos pedagoginė mokykla, ikimokyklinių įstaigų auklėtoja.

Vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Sandra Puzinauskienė

Išsilavinimas – Klaipėdos universitetas, ikimokyklinio ugdymo pedagogikos bakalauro kvalifikacinis laipsnis, auklėtojo kvalifikacija.

ziogas ant duru

 6  -  ,,OBUOLIUKŲ"  GRUPĖ

Vaikų amžius 4-5 m.

 Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Dalytė Čybienė

Išsilavinimas – Klaipėdos universitetas, ikimokyklinio amžiaus vaikų pedagogas.

Mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Alma Vasiliauskienė

Studijuoja Klaipėdos valstybinėje kolegijoje Ikimokyklinę ir priešmokyklinę pedagogiką.

apple screen shot

 3 –   ,,DRUGELIŲ" GRUPĖ
Vaikų amžius 3-4 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Loreta Vaišvilienė

Išsilavinimas – Šiaulių K.Preikšo pedagoginis institutas, ikimokyklinės pedagogikos ir psichologijos dėstytojas, ikimokyklinio auklėjimo metodininkas.
 Mokytojo kvalifikacinė kategorija.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Audronė Žemgulienė
Išsilavinimas – Klaipėdos universitetas, ikimokyklinio amžiaus vaikų pedagogas, vaikų dailės mokytojas.
Mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

drugeliu_grupe

 4 –   ,,BITUČIŲ" GRUPĖ
Vaikų amžius 5-6 
m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Alvyra Jurkšienė
Išsilavinimas – Šiaulių K.Preikšo pedagoginis institutas, ikimokyklinės pedagogikos ir psichologijos dėstytojas, ikimokyklinio auklėjimo metodininkas.
Mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

 

bituciu_grupe

 7 –   ,,AITVARĖLIŲ"  IKIMOKYKLINĖ GRUPĖ
Vaikų amžius 3-4 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Audronė Babarskienė
Išsilavinimas – Klaipėdos universitetas, ikimokyklinio amžiaus vaikų pedagogas.
Mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Alma Skurdauskienė

Išsilavinimas – Šiaulių K.Preikšo pedagoginis institutas, ikimokyklinės pedagogikos ir psichologijos dėstytojas, ikimokyklinio auklėjimo metodininkas.
Vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija.

aitvariuku_grupe

 8  -  ,,PELĖDŽIUKŲ" PRIEŠMOKYKLINĖ GRUPĖ
Vaikų amžius 6-7 m.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja – Nijolė Kutniauskienė
Išsilavinimas – Šiaulių K. Preikšo pedagoginis institutas, ikimokyklinio amžiaus vaikų pedagogas.
Mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja – Giedrė Jonaitienė
Išsilavinimas – Klaipėdos universitetas, ikimokyklinio amžiaus vaikų pedagogas.
Mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Vaiko dienos režimas ikimokyklinio amžiaus grupėje:

Rytinis vaikų priėmimas. Pokalbiai su tėvais ir vaikais
7:30 – 8:00
Ryto mankšta salėje ir grupėse
8:00 – 8:30
Pasiruošimas pusryčiams, pusryčiai
8:20 – 8:41
Produktyvioji veikla grupėse ir salėje
9:15 – 11:00
Veikla lauke
10:30 – 12:00
Pasiruošimas pietums, pietūs
11:40 – 12:15
Poilsis
13:00 – 15:00
Produktyvioji veikla grupėse ir salėje
15:00 – 16:00
Pasiruošimas vakarienei, vakarienė
15:40 – 16:01
Vaikų veikla grupėje ir lauke
16:30 – 18:00
 
peledziuku_grupe

Salės užimtumo grafikas    2020–2021 m. m.

 

Savaitės diena

1 gr.

2-3 m.

2 gr.

2-3 m.

3 gr.

3-4 m.

4 gr.

5-6 m.

5 gr.

5-7 m.

6 gr.

4-5 m.

7 gr.

3-4 m.

8 gr.

6-7 m.

Pirmadienis

Muzika

9.50-10.05

 

Muzika

10.15-10.30

 

Muzika

10.40-11.00

Muzika

9.15-9.40

Kūno k. be muzikos

15.25-15.50

 

Muzika

10.00-10.20

 

Muzika

9.15-

9.50

 

Kūno k. be muzikos

11.10-11.45

 

Antradienis

 

 

 

 

 

 

 

Muzika

9.15-9.50

 

Muzika

10.30-10.55

 

Muzika

10.00-10.20

Kūno k. be muzikos

15.25-15.45

Muzika

11.05-11.40

Trečiadienis

Muzika

9.50-10.05

Muzika

10.15-10.30

Muzika

10.40-11.00

 

Muzika

9.15-9.40

 

Kūno k. be muzikos

15.25-16.00

Kūno k. be muzikos

16.10-16.35

 

 

Muzika

11.10-11.45

 

Ketvirtadienis

 

 

Kūno k. be muzikos

15.25-15.45

Kūno k.

11.05-11.30

Muzika

9.15-9.50

 

Muzika

10.30-10.55

Muzika

10.00-10.20

 

 

Penktadienis

 

 

 

Kūno k.

10.25-10.45

 

 

 

Kūno k.

10.55-11.30

Kūno k.

9.20-9.45

 

Kūno k. 9.55-10.15

 

 Kūno k. 11.40-12.15

 

Mankštos: 8.00 val. – 4-6 gr.   

                 8.10 val – 3 - 5 gr.

                8.20 val. – 7-8 gr.

                8.30 val. – 6-8 gr.