„Žiogelių” ir „Obuoliukų” grupių ugdytiniai dalyvavo visuomenės sveikatos specialistės Nidos pamokėlėje apie saugią vasarą. Vaikai sužinojo, kaip saugiai elgtis prie vandens, kodėl svarbu laikytis saugumo taisyklių ir klausyti suaugusiųjų patarimų. Smagios diskusijos metu mažieji prisiminė, kad atsakingas elgesys padeda išvengti nelaimių ir leidžia džiaugtis saugiomis bei aktyviomis vasaros atostogomis. Linkime visiems sveikos, saulėtos ir saugios vasaros!
„Atsargumas gelbsti “- Saugi vasara – linksmos atostogos!










