Menu Close

„Lik sveikas, darželi!“ – „Pelėdžiukų“ išleistuvės

Lik sveikas darželi, tarė „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai. Priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės išleistuvės buvo kupinos džiaugsmo, šypsenų ir gražių emocijų. Šventės metu vaikai suvaidino nuotaikingą spektaklį „Zuikių mokykla“, kuriame pademonstravo savo kūrybiškumą, drąsą ir per metus įgytus gebėjimus. Vėliau oficialioje dalyje mažieji absolventai pasipuošė mantijomis ir kepurėmis, dainavo dainas dėkodami tėveliams, džiaugdamiesi susiradę draugų, tikėdami savo svajonėmis ir smagiai su daina iškeliavo. Šventę vainikavo simbolinis kepurių metimas į orą, pažymėjęs svarbaus etapo pabaigą ir naujos kelionės į mokyklą pradžią.

Skip to content