Menu Close

Sveikatos ir sporto šventė prie jūros „Su vaikyste ant bangos“

II Melnragės centriniame paplūdimyje vyko sveikatos ir sporto šventė „Su vaikyste ant bangos“, subūrusi Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenes aktyviai ir smagiai dienai prie jūros. Sportinėje šventėje dalyvavo ir Klaipėdos lopšelio-darželio „Obelėlė“ „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai.

Vaikai dalyvavo įvairiose fizinio aktyvumo veiklose, įveikė kliūčių ruožus, žaidė komandinius žaidimus, mankštinosi bei smagiai leido laiką gryname ore. Šventės metu netrūko gerų emocijų, juoko, bendrystės ir aktyvaus judėjimo džiaugsmo.

Skip to content